Курси іноземних мов у ЛьвовіКурси італійської мови у Львові

Курси італійської мови у Львові

Курси Італійської мови у Львові - зображення
Бог створив Італію за задумом Мікеланджело. Марк Твен

Для чого потрібні курси італійської мови, якщо традиційно міжнародною вважається англійська?

Відповідь, насправді, очевидна. Італійська мова популярна в усьому світі завдяки своїй музичності і благозвучності.

- Це мова мистецтва і музики.

- В Італії музика стала нацією. У нас на півночі справа йде зовсім інакше, там музика стала людиною і зветься Моцартом або Мейєрбером
(Генріх Гейне)

- Пройти курси італійської мови у Львові і вивчити її надзвичайно важливо для людей, які хотіли б зробити кар'єру в галузі історії мистецтва, музики, літератури, педагогіки та міжнародних відносин. На цій мові створювалися великі класичні твори літератури. Ось чому італійську мову можна справді назвати мовою європейської культури. Всі музичні терміни вживаються саме на італійській мові: Allegro (весело,жваво), Accelerando (прискорюючи), Andante (не поспішаючи), Espressivo (виразно) . Саме цією мовою була створена більшість опер.

- Iталія - це та країна, яка є туристичною Меккою для мандрівника.

Країна з багатою історією, на території якої утворилася найпотужніша військова імперія в світі - Стародавній Рим, існували міста етрусків і античних греків.

- Італія є батьківщиною Відродження. За кількістю пам'яток культури Італія займає перше місце в Європі.

- Немає землі на світі, яка так була б всіяна фортецями, як Італія. І немає так само землі, яка б була так часто завойована.
Олександр Суворов

Мікеланджело, Рафаель, Тиціан, Леонардо да Вінчі, Данте, Петрарка, Лучіано Поворотті - лише маленький і далеко не повний список тих геніїв, які жили і творили в Італії.

Курси італійської мови у Львові допоможуть вам не тільки насолоджуватися музикою, а й розуміти кожне слово в тексті. А в зв'язку з розвитком економічних зв'язків з Італією значення мови зросло і в Україні.

Методика викладання:
На заняттях з італійської мови, особливий акцент робиться на мовлення , і саме тому ми розробили спеціальну розмовну програму. На наших курсах ми розвиваємо навички спілкування на італійській мові в різних ситуаціях повсякденного життя.

Наші викладачі користуються оригінальними підручниками , розробленими провідними фахівцями світу з іноземних мов; програма курсів італійської мови у Львові включає в себе усі необхідні елементи для того, щоб досягти найбільш ефективного результату, такі як читання, аудіювання, письмо, діалогічну, підготовлену і вільну мови.

Система акредитації курсів італійської мови:

Principianti (A1) - це It1

Короткий зміст курсу: вивчення алфавіту, фонетики, правил читання і письма, відмінювання правильних і деяких неправильних дієслів (бути, мати), дієслова руху, сьогодення і минулий час, ступені порівняння прикметників, займенники.

Результат: слухачі можуть розповісти про себе, свої бажання , поговорити про роботу, шопінг, захоплення, підтримувати розмову на побутову тему в громадських місцях (ресторан, магазин, готель тощо).

Intermedio (А2) - It 2

Короткий зміст курсу: минулий незавершене час, перехідні і неперехідні форми дієслів, умовний спосіб, порівняльні прислівники.

Результат: слухачі можуть говорити про свою сім'ю, описати зовнішність і характер людини, обговорювати переваги і недоліки кого / чого-небудь, говорити про дитинство, зможуть обґрунтувати свою думку.

lntermedio (В1) - це It 3

Короткий зміст курсу: на цьому рівні освоюються практично всі основні лексико-граматичні структури італійської мови.

Граматичний аспект: вивчається пасивний стан, узгодження часів. Формуються первинні навички швидкого мовлення. Вивчається лексика, обговорення статей із журналів, спілкування, традиції та свята, проблеми екології, сучасна культура Італії.

Результат: На цьому рівні слухачі освоюють усі основи граматики. Поглиблюються знання лексики, вводиться велика кількість ідіоматичних структур.

Post- Intermedio (B2) - It 4

Короткий зміст курсу: непряма мова, пасивні конструкції, герундій в минулому часі. Освоюються ідіоматичні вирази, різні нюанси значень слів, формулювання суджень і аргументації і т.д.

Avanzato (С1) - це It 5

На цьому рівні загального курсу італійської мови відбувається закріплення та активізація отриманих знань. Основна увага приділяється обговоренню різних аспектів життя сучасної Італії. Слухач не має проблем із сприйняттям італійської мови на слух, може побіжно висловлюватися мовою і читати неадаптовану літературу і періодику.