Курси іноземних мов у ЛьвовіКурси англійської мови у Львові

Курси англійської мови у Львові

Курси англійської мови у Львові - зображення

Чи знаєте ви, що англійська мова:
- Відноситься до германських мов великої сім'ї індоєвропейських мов?
- Нею користуються більше 20% населення світу, або приблизно 1,5 мільярди людей?

Цікавий факт:
Один з найбільших символів Лондона і всієї держави є Біг Бен. Ця назва не вказує на годинник чи вежу, але на дзвін , який є всередині. Він був названий на честь першого менеджера будівельних робіт, сера Бенджаміна.

Англійська мова – одна з найпоширеніших мов у світі. Нею ведуться переговори, укладаються договори, спілкуються вчені і політики. Англійська мова використовується для міжнародного листування.

Роль англійської мови в світі зростає з кожним днем. Велика роль англійської мови і для кожної окремої людини. Адже знати її – означає отримати високооплачувану роботу, мати можливість подорожувати, бути в курсі подій у світі.

Ви хочете впевнено говорити англійською мовою?
Вільно читати англомовні документи та книги ?
Дивитися фільми без перекладу?
Хочете спілкуватися з іноземними колегами та друзями?
Вивчення іноземної мови необхідно длявашої кар'єри?
Або хочете просто з користю та цікавістю проводити вільний час?
Ми рекомендуємо Вам курси англійської мови!
Приходьте вчитися до нас!

Курси англійської мови у Львові включають в себе такі рівні:

Найпоширеніша класифікація рівнів вивчення англійської мови - Кембриджська, яка включає 6 етапів.

1 рівень вивчення англійської мови - Новачок

Курси англійської мови у Львові починаються з азів: вивчення алфавіту, структури та правил побудови пропозиції. Базова граматика складається з елементарних форм частин мови, простих пропозицій. Навчання англійської мови також включає в себе мінімально необхідний запас слів і понять (приблизно 500 - 1000 слів і словосполучень), що дозволяє висловлюватися на побутовому рівні і розуміти елементарні висловлювання.

2 рівень вивчення англійської мови - елементарна

Детальне вивчення та практичне використання складних граматичних структур дозволяє вільно висловлюватися, розуміти тексти і усне мовлення. Навчання курсів англійської мови у Львові на другому рівні робиться акцент на вивчення основ граматики та розвиток активного і пасивного словника лексики.

3 - 4 рівні вивчення англійської мови Pre-Intermediate - Intermediate

На цьому етапі проведення курсів англійської мови націлені на підвищення мовної готовності і володіння готовими мовними зворотами, що дозволяє слухачам розуміти живу мову, читати книги, журнали, газети. Навчання англійської мови - це і використання в мові ідіом, часто вживаних виразів, стійких виразів, кліше (не менш фраз 500-600). Навчання на курсах англійської мови у Львові відбувається і завдяки збагаченню активного словникового запасу. На цих етапах курси англійської мови передбачають зосередження на активному спілкуванні із застосуванням вивченої граматики, лексики, фонетики.

5 - 6 рівні вивчення англійської мови Upper-Intermediate - Advanced

Основними завданнями п'ятого і шостого рівнів на курсах англійської мови у Львові є максимальна мовленнєва готовність, легкість розуміння і правильного пояснення англійською мовою. Навчання англійської мови на цьому рівні направлено на інтенсивне, вільне спілкування, ефективне засвоєння і вільне використання в мові фразеологізмів, крилатих і сталих виразів, ідіом в розмовній мові (американський і британський варіанти).