Курси іноземних мов у ЛьвовіКурси французької мови у Львові

Курси французької мови у Львові

Курси Французької мови у Львові - зображення

Bonjour

5 вагомих причин для вивчення французької мови:
- Мова, якою розмовляють в усьому світі
Французькою розмовляють понад 200 мільйонів людей на п’яти континентах. Французька мова є найпоширенішою іноземною мовою після англійської і дев’ятою в світі за кількістю тих, хто нею розмовляє.
- Мова, яка допомагає знайти роботу
Володіння французькою та англійською мовами є перевагою, яка збільшує ваші шанси на міжнародному ринку праці. Сертифікати закінчення курсів французької мови у Львові відкриває перед вами двері для роботи на французьких підприємствах як у самій Франції, так і за її кордонами – в усіх франкомовних країнах (Канада, Швейцарія, Бельгія та африканський континент).
- Мова, яка допомагає знайти роботу
Володіння французькою та англійською мовами є перевагою, яка збільшує ваші шанси на міжнародному ринку праці. Знання французької мови відкриває перед вами двері для роботи на французьких підприємствах як у самій Франції, так і за її кордонами – в усіх франкомовних країнах (Канада, Швейцарія, Бельгія та африканський континент).
- Мова культури
Французька мова є міжнародною мовою кулінарії, моди, театру, образотворчого мистецтва, балету та архітектури. Французька мова є мовою Віктора Гюго, Мольєра, Леопольда Сендара Сенгора, Едіт Піаф, Жана-Поля Сартра, Алена Делона та Зінедіна Зідана.
- Мова, корисна для подорожей
Франція є найпривабливішою для туристів країною, яку щороку відвідують понад 70 мільйонів осіб. Навіть елементарне знання французької мови зробить набагато приємнішим ваш візит до Парижа чи до будь-яких інших регіонів Франції (від лагідного Лазурного узбережжя до засніжених альпійських вершин або ж диких берегів Бретані), а також допоможе зрозуміти культуру, ментальність та французький стиль життя. Французька мова буде для вас не менш корисною під час подорожі до Африки, Швейцарії, Канади, Монако, Сейшельських островів тощо.
- Мова, корисна для навчання у вищих навчальних закладах Франції
Навчання на курсах французької мови у Львові дозволяє продовжити навчання у престижних університетах або вищих комерційних чи інженерних школах Франції, які вважаються одними з найкращих вузів Європи та світу.

Курси французької мови у Львові включають:
Початківцям розроблена програма курсів французької мови для бажаючих вичати мову «з нуля», так і для тих, в кого вже є певний рівень мовних знань. В залежності від підготовки, кожний наш учень починає вивчення з одного з рівнів:

Початковий Рівень (Niveau debutant): Цей рівень розроблений для тих, хто раніше не вивчав французьку мову. Він передбачає оволодіння граматичними основами французької мови, базовою лексикою та мовними конструкціями.
Основні завдання курсу: закласти базові поняття про структуру мови. Напрацювати лексичний запас.

Середній Рівень (Niveau intermediaire ): Цей курс французької мови створений для учнів , які вже засвоїли базові поняття граматики, лексики та фонетики французької мови та спрямований на вивчення правил усного та писемного мовлення.
Основні завдання курсу: вивчення основного граматичного матеріалу та розширення активного словнику. Інтенсивна практика, керована бесіда, диктування, введення в написання.

Підвищений Рівень (Niveau avance): Цей курс французької мови надає можливість учням з високими мовними навичками виражати власні ідеї та почуття стисло і вільно, брати безпосередню участь в мовних ситуаціях, максимально наближених до реальності.
Основні завдання курсу: збагачення словникового запасу та граматики для висловлення думок та почуттів на рівні, близькому для рівня франкофона. Вивчення французької мови з використанням літератури, поезії, коротких оповідань та ессе.

Вивчати французьку мову, насамперед, означає отримувати насолоду від гарної, багатої та мелодійної мови, яку часто називають мовою кохання. Французька мова – це також аналітична мова, яка чітко структурує думку і розвиває критичне мислення, що є дуже корисним під час дискусій або переговорів.

З повагою Адміністрація курсів іноземних мов у Львові « BIG BEN».