Курси іноземних мов у ЛьвовіКурси чеської мови у Львові

Курси чеської мови у Львові

Курси Чеської мови у Львові - зображення

Наші курси чеської мови призначені для учнів, студентів, дорослих і усіх тих, хто хоче вивчити чеську мову.

Чехія - сучасна держава, яка динамічно розвивається, розташована у самому центрі Європи.

Незважаючи на невелику територію , ця країна щороку привертає до себе величезну кількість туристів, які високо оцінюють, як її історичне так і культурне багатство, як дружелюбність так і гостинність її населення. Відпочиваючи в Чехії можна насолоджуватися відвідуванням багатьох гарних туристичних місць, таких як Карлові Вари, Маріанські Лазні, Пльзень, Прага.

Карлові Вари - курортне місто в Чехії, розташоване на заході історичної області Богемія. Місто відоме, як лікувальний курорт завдяки наявності тут гарячих джерел мінеральної води, що мають цілющі властивості. У наш час у Карлових Варах на поверхню виходять 12 цілющих джерел, які схожі за хімічним складом, але мають різний зміст вуглекислого газу і температуру від 40 до 72 градусів Цельсія. Пльзень – знаходиться відомий найстаріший у світі музей пивоваріння.

Завдяки економічному і політичному розвитку , інвестиціям , Чехія є на сьогоднішній день однією з найбільш розвинутих країн центральної Європи.

Курс чеської мови у Львові поділено на :

  • Базовий рівень
  • Середній рівень
  • Просунутий рівень
  • Чеська мова в бізнесі

Чеська мова для початківців – чеська мова з нуля :
Після закінчення курсів чеської мови у Львові ви розумітимете і зможете використовувати вирази повсякденної мови, поточні вирази, також більш прості висловлювання, ціль яких - задоволення конкретних потреб. Зможете представити себе або іншу людину, задати питання, які стосуватимуться - наприклад - місьця помешкання, знайомих і т.д. Зможете відповісти на питання цього ж типу.

Чеська мова для середнього рівня
Більш просунута форма чеської граматики, Зможете зарадити собі в більшості ситуацій, які зустрічатимуться в подорожах до Чехії Розумітимете часто використовувані вирази, які відносяться безпосередньо до повсякденного життя - наприклад - особистість, сім’я, магазини, робота і т.д.

Чеська мова для просунутих
Ви розумітимете основні пункти розмови, коли розмова буде торкатися питань пов’язаних з роботою, навчанням, проведенням вільного часу, відпочинку і т.д.. Зможете порозумітися у більшості ситуацій, які можуть виникнути під час подорожі., висловитися на будь-яку тему, висловити свою думку. Зможете розповісти про свої враження, події, мрії, надії, прагнення, викласти і обгрунтувати свою думку та плани.

Чеська мова у бізнесі - фрази і звороти по бізнесу.
Наші курси чеської мови нададуть вам змогу сприймати широкий спектр складних і довгих текстів і розуміти їх значення. Матимете здатність говорити швидко і спонтанно, без особливих труднощів з підбором слів.

На заняттях ми використовуємо оригінальні матеріали і підручники, видані в Празі, Братиславі, Москві, Києві, Белграді, Загребі, Софія, Скоп'є, Любляні.

Ми впевнені, що наші курси чеської мови у Львові повністю відповідатимуть вашим очікуванням.
Ми пропонуємо високу якість і ефективність навчання на сто відсотків!